MARCATO LINE

Tabasco
Marcato Line

( Basco )

18.3.2006

index             Marcato Line             historie/history              naši psi/our dogs               aktuality/news              štěňátka/puppies             salon/grooming              kontakt/contact

majitel Marcato Line a Sylvie Vasilyová         

        

chovný pes, DKK 1/1 (MVDr J.Ekr) 


Tabasco - doma Basco - je vnukem mého současného 
TOP kokra, dnes již veterána Dericka 
(ich Black Dream z Vejminku) a proto zůstal v mém chovu. 
V sedmi měsících jsem Tabasca svěřila do trvalé péče své asistentce a pravé ruce Silvě, která Basca úspěšně prezentuje ve výstavních kruzích. 
Basco je Junior Šampion ČR, jeho dosavadním největším úspěchem je CACIB, BOB, a BIG2 z MVP Praha 2007, kde 83 přihlášených kokršpanělů posoudila prestižní anglická rozhodčí Angie Hacket. 

Tabasco je stejně jako jeho bratr Tadeas pes přátelské klidné povahy s výborným exterierem a vitalitou. Přestože je Tabascova handlerka Silva ve výstavním kruhu nováčkem, Tabasco  v jejím výborném předvedení své kvality opakovaně obhajuje.


Tabasco is grandson of my TOP cocker Derick. (ICh Black Dream z Vejminku) and that’s  why he stayed in my kennel.
In his seven months of age I confided him to the care of Silva, my assistant and right hand. She presents him successfully in the show rings.
Basco is Czech Junior Champion. One of his biggest successes is CACIB, BOB, and a BIG2 from MVP Praha 2007 in competition of 80 cockers.. This show was judged by famous English judge Angie Hacket .
On Austrian Club Show in 2009 he won Club Winner, BOB and BIS under  Israelian  judge Agnes Kertes Ganami.

Tabasco as well as his brother Tadeas  is very calm, friendly dog with excellent exterior and vitality. Despite the fact that Tabasco’s handler Silva is a rookie in the show rings, Tabasco proves his qualities again and again.  

 


rodokmen/pedigree

Endy Excellent Tan z Petrovy pálenky

Thomas z Lesních chalup

Aro's Beefeater

Nadine z Borové samoty

Adina z Petrovy pálenky

Deny z Hořenuše

Cher Jizutoji

Angela Marcato Jantarová Hvězda

ich.Black Dream z Vejminku

ich.Asquanne's Greeves

Extra Music z Vejminku

Bella Hamistu

Birchen Bandit

Amanda z Roháčova kraje