MARCATO LINE

Loretta 
Marcato Line

( Lotynka )

31.1.2002

index             Marcato Line             historie/history             naši psi/our dogs             aktuality/news             štěňátka/puppies             salon/grooming             kontakt/contact

majitel/owner   Marcato Line kennel

Loretta  ( 7 let )


Lotka byla opravdu kouzelné štěňátko, loučila jsem se s ní jen velmi těžko. Možná proto se řízením osudu 
a nešťastných náhod vrátila brzy zpět do rodného domu. 
Po svém návratu se Loty řadu týdnů léčila z vleklého zánětlivého onemocnění, které bylo následkem silného podchlazení. Díky péči  MVDr Jaromíra Ekra se Lotka vyléčila, špatný start do života ale nezůstal bez následků. Její imunita není stoprocentní, kontrolní rtg kyčelních kloubů v jedenácti měsících ukázal jasné trojky a tak jsem se se svým přáním vychovat Lotčinu pálenou dceru musela rozloučit. 
Lotčina výstavní kariéra skončila hezkým BIS dorost,  Loty ale nezahálí -  sedmým rokem pilně trénuje gaučing, aport medvědů a degustaci čehokoli co se jí podaří ukrást ze stolu či vyhrabat na zahradě.
Není hvězdou výstavních kruhů, ale generální ředitelkou v naší kuchyni - tuto pozici ( a mnoho dalšího ) zdědila po své babičce Barušce a zjevně se v ní cítí jako ryba ve vodě :o)


Lotka was really cute puppy and because of that it was so hard to tell her goodbye. Maybe it was the destiny or bad luck, which sent little Loty back home.
After her comeback she was cured from chronic disease. Thanks to care of MVDr Jaromir Ekr Lotka was cured. But the wrong start to life didn’t stay without consequence. Her immunity isn’t
utter. At her eleven months she was hip scored and when control X-ray showed result 3/3 I had to say goodbye to my dream of bringing up Loty’s black and tan daughter.  
Loty’s show career ended in a beautiful title BIS puppy. But Loty isn’t idle – she is training retrieving cuddly bears and tasting everything what she steels from table. 
She isn’t show rings star, but she is director of our kitchen – she inherited this post from her grandmamma and she feels like a fish in water obviously. :o)