MARCATO LINE štěňátka/puppiesindex             Marcato Line             historie/history             naši psi/our dogs             aktuality/news             štěňátka/puppies             salon/grooming             kontakt/contact


Marcato Line Galery - puppies 2005 -2009

Nyní nemáme k zadání žádná štěňátka.
 Na konci roku 2010 předpokládáme krytí  Wild Sunny Flower Marcato Line (Roxi)
V roce 2011 budou kryty Wonder Wawe Blue Marcato Line (Ruby)
a Petunia Marcato Line .
Vážným zájemcům  ráda poskytnu další informace na tel.č. 603 378 907

Všechna naše štěňata jsou odchovávána v domácím prostředí spolu s našimi ostatními psy, jsou tedy přivyklá lidské i psí společnosti, dobře socializovaná a kontaktní. 
K novým majitelům odchází nejdříve po druhé vakcinaci - tzn. nejméně deset týdnů stará - prodej štěňat před ukončeným devátým týdnem věku považuji za nevhodný a ne příliš odpovědný. 

Štěňátka do nové rodiny odchází odčervená, očkovaná 
a čipovaná, vybavena očkovacím průkazem, průkazem původu, kupní smlouvou a malou výbavou pro první dny. 
100% zdravotní stav v době odběru je samozřejmostí. 

První rok mají naše štěňátka zajištěnu bezplatnou úpravu 
v mém salonu, případně krátkodobé hlídání.
 

S novými majiteli zůstávám v kontaktu,
  zájemcům o chov, nebo  prezentaci na výstavách pomohu v začátcích. 

Při rezervaci i odběru štěněte trvám na osobním kontaktu - zprostředkovaná koupě není možná. Vážným zájemcům ráda poskytnu další informace na tel. číslech

           +420 603 378 907    + 420 257 912 611


All puppies are are raised in home enviroment together with our other dogs. They are used to dogs and humans and well socialized. My puppies leave to new owners earliest after second vaccination - it means 10 weeks old. I find selling dogs under 9 weeks of age inappropriate and slightly irresponsible.

Puppies leave to new families dewormed, vaccinated and chipped, they have pet passport, pedigree, contract and I give them some stuff for few first days. Leaving puppies are 100%  healthy.

For the first year of their life, I groom my puppies free of charge and I offer short time taking care of them if you have to leave e.g. for holidays . 
I stay in contact with the owners , at the beginning I help them with breeding and showing.

I insist on a having personal contact with people who are interested in puppy out of my kennel - I o not accept buying a dog via agent. 

If you speak English, please call to 

                                     +420 604 798 117